Omastehooldajate tugigrupp

Omastehooldajad käivad koos korra kuus. Kohtutakse huvitavate inimestega, erinevate oma ala spetsialistidega; räägitakse omastehoolduse võtetest, meetoditest ja vahenditest. Ollakse üksteisele toeks, jagatakse muresid ja rõõme. Tugigrupis käimine aitab pisut lõõgastuda igapäevaelu muredest ja olla üksteise jaoks olemas.

Meie toimetused viimastel kuudel: oleme käinud Tallinnas Diakooniahaiglas ja Terviseabis vaatamas uusi tehnilisi ja mehaanilisi abivahendeid. Muuhulgas külasime ka Lennusadamat. Jaanuaris käis meile esinemas Joel Reinaru muusikalise kavaga.

Tugigrupp on avatud huvilistele. Kui tunned, et soovid vaheldust rutiinist, tuge ja vahetada kogemusi, siis oled väga oodatud!

Kontakt: Reet Lumiste, sotsiaaltöötaja

473 5062, 53301702 reet@sotsmaja.ee

*

Tugigrupp dementsusega inimeste lähedastele

Dementusega inimeste lähedastele mõeldud tugigrupp on mõeldud sulle kui:

• hooldad dementsusega inimest

• Oled endine hooldaja dementsusega inimesele

• Oled kokku puutunud dementsusega inimesega, kuid pole otseselt hooldaja olnud

• Tunned, et sul on häid nippe, kuidas tulla toime dementsusega inimesega ja iseendaga sellel teekonnal.

Tugigruppi on oodanud inimesed, kellel on olnud kokkupuudet dementsusega. Tugigrupis oleme toetavad ja austame üksteise läbielamisi. Kui tunned, et oled küll teekonna juba läbinud, kuid sel ajal ei olnud tuge – tule ja räägi nüüd! Kui oled olnud hooldaja, aga sinu lähedane on juba meie seast lahkunud – tule ja jaga oma lugu, oma kogemusi ja nippe teistelegi. Tugigruppi kutsume huvi korral ka rääkima spetsialiste jm külalisi. Dementsusega inimeste lähedastele mõeldud tugigrupp toimub hetkel üle ühe kuu. Kuupäevad lepitakse kokku poolaasta lõikes.

Tugigrupp koguneb Haapsalu Hoolekandekeskuse ruumides, Kastani 9.

Osalemiseks palun võta ühendust: Annaliisa Täht, sotsiaaltöötaja

5328 4333, annaliisa@sotsmaja.ee

Oled oodanud ka ilma registreerimiseta!