Töötajad

Anneli Lepp, sekretär
473 5060, 5301 1424
info@sotsmaja.ee

Serli Küünarpuu, direktor
473 5061, 5886 2323
serli@sotsmaja.ee

Annaliisa Täht, sotsiaaltöötaja
473 5066, 53284333
annaliisa@sotsmaja.ee

Monika Mitman, haldusjuht – majandusjuhataja
5199 0947, 473 5065
monika@sotsmaja.ee

Erihoolekandeteenused

  • Kätriin-Eliis Suurküla, vanemtegevusjuhendaja
    katriin@sotsmaja.ee      5855 6019
  • Heldi Jõgilaine, tegevusjuhendaja
    heldi@sotsmaja.ee
  • Inge Tohver, tegevusjuhendaja
    inge@sotsmaja.ee
  • Anna Gorjatseva , tegevusjuhendaja 5887 9599
    anna@sotsmaja.ee
  • Kaja Mets tegevusjuhendaja
  • Kadri Kuurberg, tegevusjuhendaja
  • Liisa Reimann, tegevusjuhendaja (lapsepuhkusel)

Köök ja kohvik:
Reet Nõmmeorg, kokk

Heli Lokk Eichenbaum, kokk
473 5063
Helju Maisalu, abikokk
Lii Aus, abikokk
Aime Reiman, abikokk-kohviku perenaine
473 5064

Sotsiaaltransport:
Gert Piberman, autojuht
Henri Läll, autojuht
Väino Aus, autojuht
Madis Taavits, autojuht

Päevahoiuteenus:
Ada Tammoja, hooldustöötaja
Vilja Raagmaa, hooldustöötaja

Heli Pajo, hooldustöötaja

Koduteenuse sotsiaalhooldajad:

Anželika Kurg
Katrin Detlov
Pille Looring
Varje Suurküla
Viive Väiko
Ave Vapper
Sirli Olgo
Mare Vahter
Oivi Boyers
Moonika Roos

Tereza Sarv

Kätlin Kroon

Ethel Suurküla, raamatupidaja

Valvurid
Jelena Zolotova
Kalle-Kusta Tõnisma
Tiia Treiman-Differt

Huviringide juhid:

  • Eha Toomsaar, seeniortantsurühmad: Susanna, Margareta, Rõõmus Ring; Istumistants
  • Larissa Kirss, võimlemine eakatele
  • Lehti Shwindt, võimlemine eakatele
  • Maaja Moppel ja Tia-Helina Kaukes, naiskoor Netty
  • Ülo Telgmaa, kunstiring
  • Vilja Raagmaa, ettelugemine vaegnägijatele
  • Tiiu Mihelson inglise keele ring
  • Krista Mai Kaljuste – saviring

Vererõhku mõõdab Helju Maisalu

Puhastusteenindajad
Leonid Šiškanov
Svetlana Solovieva

Töömees, kojamees
Antti Nigulis