Töötajad

Anneli Lepp, sekretär
473 5060, 5301 1424
info@sotsmaja.ee

Serli Küünarpuu, direktor
473 5061, 5886 2323
serli@sotsmaja.ee

Monika Mitman, haldusjuht – majandusjuhataja, projektijuht
5199 0947, 473 5065
monika@sotsmaja.ee

Küllike Valk, sotsiaaltöötaja
473 5062, 5855 7695
kyllike@sotsmaja.ee

Reet Lumiste, projektijuht
53301702
reet@sotsmaja.ee

Koduteenus

  • Annaliisa Täht, sotsiaaltöötaja, projektijuht
    473 5066, 5328 4333
    annaliisa@sotsmaja.ee
  • Oivi Boyers, sotsiaaltöö spetsialist-sotsiaalhooldaja
    oivi@sotsmaja.ee 47 35 060
  • Sotsiaalhooldajad:
    Kätlin Kroon
    Anželika Kurg
    Ave Vapper
    Katrin Detlov
    Viive Väiko
    Pille Looring
    Varje Suurküla
    Moonika Roos
    Mare Vahter
    Sirli Olgo
    Svetlana Kurikova
    Maile Kurst
    Tereza Sarv
    Kai Vare

Erihoolekandeteenused

  • Kätriin -Eliis Haamer, vanemtegevusjuhendaja
    5855 6019
    katriin@sotsmaja.ee
  • Inge Tohver, tegevusjuhendaja
    5181 427
    inge@sotsmaja.ee
  • Anna Gorjatševa, tegevusjuhendaja
    5887 9599
    anna@sotsmaja.ee
  • Kaja Mets, tegevusjuhendaja
  • Kadri Kuurberg, tegevusjuhendaja
    kadri@sotsmaja.ee
  • Liisa Reimann, tegevusjuhendaja
    liisa@sotsmaja.ee 
  • A-keskus, Haapsalu autistide keskus
    Kastani 7 
    5871 1175
    au.keskus@gmail.com

Köök ja kohvik

  • Reet Nõmmeorg, kokk
    473 5063
  • Helju Maisalu, abikokk
  • Lii Aus, abikokk
  • Aime Reiman, kohviku perenaine 

Sotsiaaltransport

  • Gert Piberman, autojuht
  • Henri Läll, autojuht
  • Madis Taavits, autojuht
  • Reet Lumiste, autojuht

Päevahoiuteenus

  • Ada Peterson, hooldustöötaja
  • Vilja Raagmaa, hooldustöötaja
  • Heli Pajo, hooldustöötaja

Ethel Suurküla, raamatupidaja

Valvurid
Jelena Zolotova
Kalle-Kusta Tõnisma
Tiia Treiman-Differt

Huviringide juhid:

  • Eha Toomsar, seeniortantsurühmad: Susanna, Margareta, Rõõmus Ring; Istumistants
  • Larissa Kirss, võimlemine eakatele
  • Lehti Shwindt, võimlemine eaketele
  • Maaja Moppel ja Tia-Elina Kaukes, naiskoor Netty
  • Ülo Telgmaa, loovtööring
  • Vilja Raagmaa, ettelugemine vaegnägijatele
  • Tiiu Mihelson, inglise keele ring
  • Krista – Mai Kaljuste, keraamikaring
  • Ülle Meister, lauluklubi 
  • Heli Pajo , käsitööring

Vererõhku mõõdab
Helju Maisalu

Töömees
Antti Nigulis

Puhastusteenindajad
Leonid Šiškanov
Svetlana Solovieva

Kojamees
Antti Nigulis

Andmekaitsespetsialist: Serli Küünarpuu

Töökeskkonna volinik: Monika Mitman

Töökeskkonna spetsialist: Serli Küünarpuu

Meie vabatahtlikud:

Anni Oraveer – Kohaliku lehe helifailiks lugemine korra kuus, heliraamatute sisselugemine vabatahtlike abiga. 

Meile on mitmel aastal abiks käinud Swedpanga vabatahtlikud, aidates korrastada tegevustubasid, kohandades turvakodu toa ema ja lapse vajadustele vastavaks, meisterdades tegevusvahendeid autistide keskusele, korrastades liikumis- või nägemispuudega klientide koduaedu, abistades päevahoiteenusel, kogused meie klientide elulugusid jms.

Täname!