Töötajad

Anneli Lepp, sekretär
473 5060, 5301 1424
info@sotsmaja.ee

Annaliisa Täht, direktor
473 5061, 5886 2323
annaliisa@sotsmaja.ee

Karl Peetris, sotsiaaltöötaja
473 5066, 5328 4333
karl@sotsmaja.ee

Monika Mitman, haldusjuht – majandusjuhataja, projektijuht
5199 0947, 473 5065
monika@sotsmaja.ee

Reet Lumiste, projektijuht
53301702
reet@sotsmaja.ee

Koduteenus

Sotsiaalhooldajad:
Kätlin Kroon
Anželika Kurg
Ave Vapper
Viive Väiko

Pille Looring
Varje Suurküla
Moonika Roos
Mare Vahter
Sirli Olgo
Svetlana Kurikova
Maile Kurst
Tereza Sarv

Kai Vare

Erihoolekandeteenused

  • Kätriin -Eliis Haamer, vanemtegevusjuhendaja
    5855 6019
    katriin@sotsmaja.ee
  • Inge Tohver, tegevusjuhendaja
    5181 427
    inge@sotsmaja.ee
  • Anna Gorjatševa, tegevusjuhendaja
    5887 9599
    anna@sotsmaja.ee
  • Reet Matt, tegevusjuhendaja
    reet.matt@sotsmaja.ee 
  • Kadri Kuurberg, tegevusjuhendaja
    kadri@sotsmaja.ee
  • Anu Jänes, tegevusjuhendaja
    anu@sotsmaja.ee
  • Liisa Reimann, tegevusjuhendaja
    liisa@sotsmaja.ee 
  • Kadri Reimann, tegevusjuhendaja abi
  • Kaja Mets, tegevusjuhendaja (A-keskus)
  • A-keskus, Haapsalu autistide keskus
    Kastani 7 
    5871 1175
    au.keskus@gmail.com

Köök ja kohvik

  • Heli Lokk-Eichenbaum, kokk
    473 5063
  • Helju Maisalu, abikokk

Sotsiaaltransport

  • Gert Piberman, autojuht
  • Madis Taavits, autojuht
  • Mari Tikerpuu, autojuht
  • Erki Tops, autojuht

Päevahoiuteenus

  • Ada Peterson, hooldustöötaja
  • Vilja Raagmaa, hooldustöötaja
  • Heli Pajo, hooldustöötaja

Ethel Suurküla, raamatupidaja

Valvurid
Jelena Zolotova
Kalle-Kusta Tõnisma
Tiia Treiman-Differt

Huviringide juhid:

  • Eha Toomsar, seeniortantsurühmad: Susanna, Margareta, Rõõmus Ring; Istumistants
  • Larissa Kirss, võimlemine eakatele
  • Lehti Shwindt, võimlemine eaketele
  • Maaja Moppel ja Tia-Elina Kaukes, naiskoor Netty
  • Ülo Telgmaa, loovtööring
  • Vilja Raagmaa, ettelugemine vaegnägijatele
  • Tiiu Mihelson, inglise keele ring
  • Krista – Mai Kaljuste, keraamikaring
  • Ülle Meister, lauluklubi 
  • Heli Pajo , käsitööring

Vererõhku mõõdab
Helju Maisalu

Töömees
Antti Nigulis

Puhastusteenindajad
Leonid Šiškanov
Svetlana Solovieva

Kojamees
Antti Nigulis

Töökeskkonna volinik: Monika Mitman

Meie vabatahtlikud:

Anni Oraveer – Kohaliku lehe helifailiks lugemine korra kuus, heliraamatute sisselugemine vabatahtlike abiga. 

Meile on mitmel aastal abiks käinud Swedpanga vabatahtlikud, aidates korrastada tegevustubasid, kohandades turvakodu toa ema ja lapse vajadustele vastavaks, meisterdades tegevusvahendeid autistide keskusele, korrastades liikumis- või nägemispuudega klientide koduaedu, abistades päevahoiteenusel, kogused meie klientide elulugusid jms.

Täname!